Administrator Sieci – Telekomunikacja Podlasie Sp. z o.o.

Administrator Sieci

Miejsce pracy: Białystok
Opis stanowiska:
  • klasyfikacja i obsługa zgłoszeń w Dziale IT (helpdesk),
  • wsparcie Działu IT w zakresie planowania i wdrażania nowych usług,
  • nadzorowanie infrastruktury (reagowanie na zdarzenia),
  • optymalizacja funkcjonującej infrastruktury,
  • obsługa sieci kablowej, światłowodowej i bezprzewodowej,
  • monitorowanie działania usług (telewizja, Internet, telefonia stacjonarna).

Wymagania:

  • biegła obsługa komputera i systemów z rodziny Windows,
  • znajomość na poziomie administracyjnym systemów Linux/Unix,
  • znajomość zagadnień sieciowych (routing, switching) oraz protokołów sieciowych,
  • język angielski w stopniu umożliwiającym konwersację,
  • umiejętność organizacji pracy,
  • analityczne podejście do rozwiązywania problemów,
  • znajomości zagadnień z zakresu telewizji cyfrowej,
  • chęć do podnoszenia kwalifikacji.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania oraz osiąganych wyników

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: praca@tpodlasie.pl

Prosimy o dołączenie do CV oświadczenia następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Telekomunikację Podlasie Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.).”